Paula Stellmach

Przekaż 1% Pauli Stellmach z Częstochowy. Poznaj czym jest dziecięce porażenie mózgowe. Nie jest chorobą postępującą ani zaraźliwą a stanem spowodowanym przez uszkodzenie tych części mózgu, które są odpowiedzialne za właściwą kontrolę mięśni i całego ciała. Paralysis cerebralis infantium. Cerebral Palsy. MPDz.

Parę zdjęć z budowy windy

Winda już działa poprawnie.  Jest odebrana przez dozór techniczny. Wyjście z domu jest dla nas przyjemnością a nie misją związaną z przekładaniem Pauli. Paulusia także jest zadowolona czekamy do wiosny by móc wychodzić na spacery. Nie mieliśmy czasu pisać przez przeprowadzkę myślimy że się to zmieni. Paula i my jesteśmy zadowoleni z mieszkania na parterze. Dziękujemy panu prezesowi spółdzielni za pomoc w tej inwestycji bez tej pomocy nie mieli byśmy windy.

Reklamy

Autor: paulastellmach

https://paulastellmach.wordpress.com Przekaż 1% Pauli Stellmach z Częstochowy. Poznaj czym jest dziecięce porażenie mózgowe. Nie jest chorobą postępującą ani zaraźliwą a stanem spowodowanym przez uszkodzenie tych części mózgu, które są odpowiedzialne za właściwą kontrolę mięśni i całego ciała. Paralysis cerebralis infantium. Cerebral Palsy. MPDz.

Możliwość komentowania jest wyłączona.