Paula Stellmach

Przekaż 1% Pauli Stellmach z Częstochowy. Poznaj czym jest dziecięce porażenie mózgowe. Nie jest chorobą postępującą ani zaraźliwą a stanem spowodowanym przez uszkodzenie tych części mózgu, które są odpowiedzialne za właściwą kontrolę mięśni i całego ciała. Paralysis cerebralis infantium. Cerebral Palsy. MPDz.

Już na nowym mieszkaniu

Od tygodnia mieszkamy już na nowym mieszkanku. Paula jest bardzo zadowolona i szczęśliwa. Winda działa choć jeszcze dozór techniczny nie odebrał. Wyjście na spacer czy miasto nie stanowi już dużego problemu. Nie mamy na nic czasu już od paru miesięcy. Zaczęły wpływać Państwa wpłaty z 1% za które bardzo dziękujemy. Zostaną przeznaczone na rehabilitację, pieluchomajtki, pobyt w ośrodku, bo niestety w Polsce jest to wszystko płatne niewspółmiernie do zarobków. Bez 1 % nie dalibyśmy sobie rady. Paula dzięki Państwa pomocy ma więcej uśmiechu na twarzy i nam jest łatwiej zapewnić Jej prawie wszystko co potrzeba. Dziękujemy i przepraszamy że nie piszemy ale z 2 dzieci nie wiemy gdzie włożyć ręce mąż zajmuje się Paulą a ja Mają w ramach relaksu to się zmieniamy ja zajmuję się Paulą a mąż Mają :)

Autor: paulastellmach

https://paulastellmach.wordpress.com Przekaż 1% Pauli Stellmach z Częstochowy. Poznaj czym jest dziecięce porażenie mózgowe. Nie jest chorobą postępującą ani zaraźliwą a stanem spowodowanym przez uszkodzenie tych części mózgu, które są odpowiedzialne za właściwą kontrolę mięśni i całego ciała. Paralysis cerebralis infantium. Cerebral Palsy. MPDz.

Możliwość komentowania jest wyłączona.