Paula Stellmach

Przekaż 1% Pauli Stellmach z Częstochowy. Poznaj czym jest dziecięce porażenie mózgowe. Nie jest chorobą postępującą ani zaraźliwą a stanem spowodowanym przez uszkodzenie tych części mózgu, które są odpowiedzialne za właściwą kontrolę mięśni i całego ciała. Paralysis cerebralis infantium. Cerebral Palsy. MPDz.

Na ludowo

W Pauli „pracy” -tak nazywamy ośrodek gdzie przebywa 6 godzin dziennie, odbył się dzień w którym dzieci ubrane były w ludowe stroje. W ośrodku tym Paula ma rehabilitacje i różne ciekawe zajęcia. To Pauli jedyne miejsce gdzie nikt nie zwraca na nią uwagę, czuje się normalną osobą, nikt nie patrzy i nie komentuje jej choroby. Paula bardzo lubi przebywać z ludźmi słuchać rozmów i być traktowana jak zdrowy człowiek.

Reklamy

Autor: paulastellmach

https://paulastellmach.wordpress.com Przekaż 1% Pauli Stellmach z Częstochowy. Poznaj czym jest dziecięce porażenie mózgowe. Nie jest chorobą postępującą ani zaraźliwą a stanem spowodowanym przez uszkodzenie tych części mózgu, które są odpowiedzialne za właściwą kontrolę mięśni i całego ciała. Paralysis cerebralis infantium. Cerebral Palsy. MPDz.

Możliwość komentowania jest wyłączona.