Paula Stellmach

Przekaż 1% Pauli Stellmach z Częstochowy. Poznaj czym jest dziecięce porażenie mózgowe. Nie jest chorobą postępującą ani zaraźliwą a stanem spowodowanym przez uszkodzenie tych części mózgu, które są odpowiedzialne za właściwą kontrolę mięśni i całego ciała. Paralysis cerebralis infantium. Cerebral Palsy. MPDz.

Sezon na mikołaja

W wtorek w hali „Polonia” odbyła się olimpiada mikołajkowa dla dzieci. Paula pierwszy raz uczestniczyła w takiej imprezie. Niestety ostatni. Paula nie cierpi sportu.  W telewizji jeśli lecą jakiekolwiek zawody sportowe to musimy przełączyć program. Może jest to związane z jej brakiem możliwości poruszania się i funkcjonowania samodzielnie. Paula po godzinie wróciła do ośrodka. Reportaż z tej imprezy można tu obejrzeć.

Reklamy

Autor: paulastellmach

https://paulastellmach.wordpress.com Przekaż 1% Pauli Stellmach z Częstochowy. Poznaj czym jest dziecięce porażenie mózgowe. Nie jest chorobą postępującą ani zaraźliwą a stanem spowodowanym przez uszkodzenie tych części mózgu, które są odpowiedzialne za właściwą kontrolę mięśni i całego ciała. Paralysis cerebralis infantium. Cerebral Palsy. MPDz.

Możliwość komentowania jest wyłączona.