Paula Stellmach

Przekaż 1% Pauli Stellmach z Częstochowy. Poznaj czym jest dziecięce porażenie mózgowe. Nie jest chorobą postępującą ani zaraźliwą a stanem spowodowanym przez uszkodzenie tych części mózgu, które są odpowiedzialne za właściwą kontrolę mięśni i całego ciała. Paralysis cerebralis infantium. Cerebral Palsy. MPDz.

Niezły kabaret i śmiechoterapia

W niedzielę byliśmy w częstochowskiej filharmonii. Występował tam kabaret paranienormalni. Paula śmiała się przez ponad 2 godziny. Wymyśliliśmy taki prezent Paulusi na mikołaja. Wstęp na wózku był bezpłatny za co ukłon dla organizatora. Oczywiście jest nowa winda na wyposażeniu budynku. Po występie zrobiliśmy sobie zdjęcia z chłopakami z kabaretu. W planie mamy częstsze wyjścia na podobne imprezy. Wspominając jeszcze dziś Pauli o „Mariolce” jest dużo śmiechu. Byliśmy szczęśliwi widząc Pauli uśmiech i radość.

Reklamy

Autor: paulastellmach

https://paulastellmach.wordpress.com Przekaż 1% Pauli Stellmach z Częstochowy. Poznaj czym jest dziecięce porażenie mózgowe. Nie jest chorobą postępującą ani zaraźliwą a stanem spowodowanym przez uszkodzenie tych części mózgu, które są odpowiedzialne za właściwą kontrolę mięśni i całego ciała. Paralysis cerebralis infantium. Cerebral Palsy. MPDz.

Możliwość komentowania jest wyłączona.