Paula Stellmach

Przekaż 1% Pauli Stellmach z Częstochowy. Poznaj czym jest dziecięce porażenie mózgowe. Nie jest chorobą postępującą ani zaraźliwą a stanem spowodowanym przez uszkodzenie tych części mózgu, które są odpowiedzialne za właściwą kontrolę mięśni i całego ciała. Paralysis cerebralis infantium. Cerebral Palsy. MPDz.

Zaległości

Niestety brak nam czasu by pisać na Pauli blogu. Mąż jest po operacji kolana ma usuniętą łękotkę przyśrodkową (chyba tak to nazwał). Zaczyna już ćwiczyć i rehabilitować się. Operację miał 17 grudnia w tym czasie pomagała mi moja mama. Teraz już dajemy sobie radę sami . Paulę przenosimy w dwoje. Jeśli znajdę chwilkę to uzupełnię braki i opiszę wszystko dokładniej . Mamy już pionizator Baffin dla Paulusi . Ćwiczymy systematycznie prostowanie nóg i naciąganie przykurczy pod kolanami. Pamiętajcie o 1% dla Paulusi .  Dziękujemy.

1%, Paula Stellmach, Częstochowa

Reklamy

Autor: paulastellmach

https://paulastellmach.wordpress.com Przekaż 1% Pauli Stellmach z Częstochowy. Poznaj czym jest dziecięce porażenie mózgowe. Nie jest chorobą postępującą ani zaraźliwą a stanem spowodowanym przez uszkodzenie tych części mózgu, które są odpowiedzialne za właściwą kontrolę mięśni i całego ciała. Paralysis cerebralis infantium. Cerebral Palsy. MPDz.

Możliwość komentowania jest wyłączona.