Paula Stellmach

Przekaż 1% Pauli Stellmach z Częstochowy. Poznaj czym jest dziecięce porażenie mózgowe. Nie jest chorobą postępującą ani zaraźliwą a stanem spowodowanym przez uszkodzenie tych części mózgu, które są odpowiedzialne za właściwą kontrolę mięśni i całego ciała. Paralysis cerebralis infantium. Cerebral Palsy. MPDz.

Szkarlatyna

Nasza Majka ma szkarlatynę. Choruje już 3 tydzień najpierw katar teraz to. Nazwa tej choroby nas przeraziła ale nie jest taka straszna. Trzeba uważać by nie przeziębić. Siedzimy w domu na zmianę z mężem. Paula ma i Majka mają zakaz całowania :). Po przyjściu z rehabilitacji Paula zawsze jest wycałowana przez siostrę zwłaszcza nos:). Gorączka już minęła więc jest chyba wszystko ok. do poniedziałku antybiotyk. Pogoda za oknem okropna już tęsknimy za latem i spacerkami.

Autor: paulastellmach

https://paulastellmach.wordpress.com Przekaż 1% Pauli Stellmach z Częstochowy. Poznaj czym jest dziecięce porażenie mózgowe. Nie jest chorobą postępującą ani zaraźliwą a stanem spowodowanym przez uszkodzenie tych części mózgu, które są odpowiedzialne za właściwą kontrolę mięśni i całego ciała. Paralysis cerebralis infantium. Cerebral Palsy. MPDz.

Możliwość komentowania jest wyłączona.