Paula Stellmach

Przekaż 1% Pauli Stellmach z Częstochowy. Poznaj czym jest dziecięce porażenie mózgowe. Nie jest chorobą postępującą ani zaraźliwą a stanem spowodowanym przez uszkodzenie tych części mózgu, które są odpowiedzialne za właściwą kontrolę mięśni i całego ciała. Paralysis cerebralis infantium. Cerebral Palsy. MPDz.

Ciągły brak czasu…

Mamy niestety mało czasu by pisać co u Pauli. Postaramy się trochę częściej publikować posty z nowinkami a jest tego wiele. Staramy się zapewniać dzieciakom wiele atrakcji ale nas rodziców to wiele zdrowia kosztuje. O godzinie 21 już śpimy. Znaczy się mąż i Paula ja noszę Majkę by nie płakała . Całą noc przespałam chyba ostatnio w ciąży. Małej idą zęby więc jest to oczywiste że ją bolą dziąsła. Dziękujemy raz jeszcze mamie Paulinki (naszej dzielnej wojowniczce) za zaproszenie , grzyby a zwłaszcza za całą resztę :). Postaramy się więcej pisać co u nas się działo w to lato i co robiliśmy prócz spacerów z dziećmi.

Autor: paulastellmach

https://paulastellmach.wordpress.com Przekaż 1% Pauli Stellmach z Częstochowy. Poznaj czym jest dziecięce porażenie mózgowe. Nie jest chorobą postępującą ani zaraźliwą a stanem spowodowanym przez uszkodzenie tych części mózgu, które są odpowiedzialne za właściwą kontrolę mięśni i całego ciała. Paralysis cerebralis infantium. Cerebral Palsy. MPDz.

Możliwość komentowania jest wyłączona.