Paula Stellmach

Przekaż 1% Pauli Stellmach z Częstochowy. Poznaj czym jest dziecięce porażenie mózgowe. Nie jest chorobą postępującą ani zaraźliwą a stanem spowodowanym przez uszkodzenie tych części mózgu, które są odpowiedzialne za właściwą kontrolę mięśni i całego ciała. Paralysis cerebralis infantium. Cerebral Palsy. MPDz.

Rozpoczęcie roku rehabilitacyjnego

Dziś miało miejsce symboliczne rozpoczęcie roku rehabilitacyjnego. Było wiele ciekawych osób rodzice dzieci, zastępca prezydenta miasta Pani kierowniK MOPS nie zabrakło Pauli siostry. Paula na nasz widok aż podskakiwała a opiekunka z czoła musiała jej pot wycierać. Zostały otwarte dwie nowe sale rehabilitacyjne . Siostra Pauli nie chciała wracać do domu co widać na zdjęciach.

Reklamy

Autor: paulastellmach

https://paulastellmach.wordpress.com Przekaż 1% Pauli Stellmach z Częstochowy. Poznaj czym jest dziecięce porażenie mózgowe. Nie jest chorobą postępującą ani zaraźliwą a stanem spowodowanym przez uszkodzenie tych części mózgu, które są odpowiedzialne za właściwą kontrolę mięśni i całego ciała. Paralysis cerebralis infantium. Cerebral Palsy. MPDz.

Możliwość komentowania jest wyłączona.