Paula Stellmach

Przekaż 1% Pauli Stellmach z Częstochowy. Poznaj czym jest dziecięce porażenie mózgowe. Nie jest chorobą postępującą ani zaraźliwą a stanem spowodowanym przez uszkodzenie tych części mózgu, które są odpowiedzialne za właściwą kontrolę mięśni i całego ciała. Paralysis cerebralis infantium. Cerebral Palsy. MPDz.

Pieluchomajtki z PFRON za rok ;)

Wczoraj chciałam złożyć wniosek na pieluchomajtki w PFRON ale niestety już nie ma na to środków. Za zeszły rok wypłacili w kwietniu tego roku a w tym roku już nie ma pieniędzy.Kazano nam zbierać faktury do stycznia.  Pieluchomajtki przysługują 2 sztuki na dobę kosztują mnóstwo pieniędzy. Wiadomo że co 4 godziny trzeba zmieniać czyli około 5-6 sztuk na dobę. Ale jakaś mądra głowa stwierdziła że tyle wystarczy.  Jak można ustalać budżet wiedząc że wystarczy na 3 msc. Mam nadzieję że coś w tej naszej Polsce się zmieni oby nie na gorsze.

Autor: paulastellmach

https://paulastellmach.wordpress.com Przekaż 1% Pauli Stellmach z Częstochowy. Poznaj czym jest dziecięce porażenie mózgowe. Nie jest chorobą postępującą ani zaraźliwą a stanem spowodowanym przez uszkodzenie tych części mózgu, które są odpowiedzialne za właściwą kontrolę mięśni i całego ciała. Paralysis cerebralis infantium. Cerebral Palsy. MPDz.

Możliwość komentowania jest wyłączona.