Paula Stellmach

Przekaż 1% Pauli Stellmach z Częstochowy. Poznaj czym jest dziecięce porażenie mózgowe. Nie jest chorobą postępującą ani zaraźliwą a stanem spowodowanym przez uszkodzenie tych części mózgu, które są odpowiedzialne za właściwą kontrolę mięśni i całego ciała. Paralysis cerebralis infantium. Cerebral Palsy. MPDz.

U cioci Mgdy w Niemczech

U cioci Magdy było super. Mieliśmy bardzo dużo pracy przy naszych pociechach i wróciliśmy zmęczeni. Do przejechania było 1000km Dzieci zniosły to super . Pogoda nam nie dopisała często lało a w Polsce upały były. Niestety wróciliśmy i tu też leje chyba deszcze z nami przyjechały . Ciocia Magda mieszka w miejscowości bardzo górzystej jak dla nas i naszych wózków więc było co pchać :) Byliśmy w muzeum techniki było świetnie Paula oczywiście wszystkie wejściówki darmowe oraz w obiektach do zwiedzania zero barier architektonicznych.

Reklamy

Autor: paulastellmach

https://paulastellmach.wordpress.com Przekaż 1% Pauli Stellmach z Częstochowy. Poznaj czym jest dziecięce porażenie mózgowe. Nie jest chorobą postępującą ani zaraźliwą a stanem spowodowanym przez uszkodzenie tych części mózgu, które są odpowiedzialne za właściwą kontrolę mięśni i całego ciała. Paralysis cerebralis infantium. Cerebral Palsy. MPDz.

Możliwość komentowania jest wyłączona.