Paula Stellmach

Przekaż 1% Pauli Stellmach z Częstochowy. Poznaj czym jest dziecięce porażenie mózgowe. Nie jest chorobą postępującą ani zaraźliwą a stanem spowodowanym przez uszkodzenie tych części mózgu, które są odpowiedzialne za właściwą kontrolę mięśni i całego ciała. Paralysis cerebralis infantium. Cerebral Palsy. MPDz.

Pomoc do 6-tyś z WOŚP

Znalazłam w internecie i napisałam wniosek na wózek za 6 tysięcy dla Paulusi. Warto podzielić się z innymi może komuś się przyda taka pomoc. Jeszcze nie dostałam odpowiedzi ale nie ma nic do stracenia. To fundacja WOŚP z tego co mi wiadomo wcześniej nie udzielali takiego wsparcia. Jak dostaniemy wózek to podzielę się z tym faktem z czytelnikami. To link do strony gdzie jest dokładny opis jak się starać o wsparcie. http://www.wosp.org.pl/medycyna/nasze_programy/pomoc_indywidualna .

Reklamy

Autor: paulastellmach

https://paulastellmach.wordpress.com Przekaż 1% Pauli Stellmach z Częstochowy. Poznaj czym jest dziecięce porażenie mózgowe. Nie jest chorobą postępującą ani zaraźliwą a stanem spowodowanym przez uszkodzenie tych części mózgu, które są odpowiedzialne za właściwą kontrolę mięśni i całego ciała. Paralysis cerebralis infantium. Cerebral Palsy. MPDz.

Możliwość komentowania jest wyłączona.