Paula Stellmach

Przekaż 1% Pauli Stellmach z Częstochowy. Poznaj czym jest dziecięce porażenie mózgowe. Nie jest chorobą postępującą ani zaraźliwą a stanem spowodowanym przez uszkodzenie tych części mózgu, które są odpowiedzialne za właściwą kontrolę mięśni i całego ciała. Paralysis cerebralis infantium. Cerebral Palsy. MPDz.

WESOŁYCH ŚWIĄT

Życzę wszystkim zdrowych i wesołych świąt bożego narodzenia. Dziś świętujemy same ponieważ mąż jest do jutra w pracy. Paula była w kościele. W tym roku widzimy pozytywne zmiany w zachowaniu Pauli. Toleruje kolędy, wcześniej nie cierpiała kolęd. Wczoraj śpiewaliśmy sobie wszyscy i było bardzo miło i wesoło. Jutro odwiedza nas rodzina więc zapowiada się kolejny udany dzień .

Reklamy

Autor: paulastellmach

https://paulastellmach.wordpress.com Przekaż 1% Pauli Stellmach z Częstochowy. Poznaj czym jest dziecięce porażenie mózgowe. Nie jest chorobą postępującą ani zaraźliwą a stanem spowodowanym przez uszkodzenie tych części mózgu, które są odpowiedzialne za właściwą kontrolę mięśni i całego ciała. Paralysis cerebralis infantium. Cerebral Palsy. MPDz.

Możliwość komentowania jest wyłączona.