Paula Stellmach

Przekaż 1% Pauli Stellmach z Częstochowy. Poznaj czym jest dziecięce porażenie mózgowe. Nie jest chorobą postępującą ani zaraźliwą a stanem spowodowanym przez uszkodzenie tych części mózgu, które są odpowiedzialne za właściwą kontrolę mięśni i całego ciała. Paralysis cerebralis infantium. Cerebral Palsy. MPDz.

Mamy już windę

Wczoraj panowie z firmy orto-plus zamontowali nam windę. Winda działa ale jeszcze trzeba wykończyć połączenie windy z oknem balkonowym. Remont mieszkania już na finiszu. Mąż przebywa na urlopie więc prace ruszyły. Nie mamy na nic czasu. Całe wakacje spędziliśmy na remoncie mieszkania do godz. 14 a potem Paulę zabieraliśmy na spacer czy jakiś bliski wyjazd za miasto.  Ja zajmuję się malutką Mają a mąż Paula (bo silniejszy). Jesienią bardziej opiszemy prace wykonane z budową windy i opiszemy jaką dokumentację trzeba było przygotować. Nie mieścimy się do naszego Fordzika z dwoma wózkami i musimy kupić większy samochód w którym Paula będzie mogła siedzieć w wózku. Pozdrawiamy gorąco czytelników i dużo zdrówka życzymy.

Reklamy

Autor: paulastellmach

https://paulastellmach.wordpress.com Przekaż 1% Pauli Stellmach z Częstochowy. Poznaj czym jest dziecięce porażenie mózgowe. Nie jest chorobą postępującą ani zaraźliwą a stanem spowodowanym przez uszkodzenie tych części mózgu, które są odpowiedzialne za właściwą kontrolę mięśni i całego ciała. Paralysis cerebralis infantium. Cerebral Palsy. MPDz.

Możliwość komentowania jest wyłączona.