Paula Stellmach

Przekaż 1% Pauli Stellmach z Częstochowy. Poznaj czym jest dziecięce porażenie mózgowe. Nie jest chorobą postępującą ani zaraźliwą a stanem spowodowanym przez uszkodzenie tych części mózgu, które są odpowiedzialne za właściwą kontrolę mięśni i całego ciała. Paralysis cerebralis infantium. Cerebral Palsy. MPDz.

Brak czasu

Nie mamy z mężem wolnej nawet chwilki. Majka rośnie całe szczęście jest grzeczna i zdrowa jak nasza Paulusia. Mąż do 14 remontuje w mieszkaniu a wymaga ono kompletnego remontu wszystkie instalacje, ściany, drzwi, podłogi. Ja w tym czasie z Majką jestem od 14 jeden z nas zajmuje się Paulą. Karmi, przebiera itp. Musimy jakoś wytrzymać do września wtedy mąż ma urlop i planuje zakończyć walkę z gładziami, płytkami i farbami. Do windy mamy zrobione zabezpieczenia czyli bezpieczniki oraz nową instalację elektryczną oczywiście wykonał ją mąż z pomocą brata. Balustrada w balkonie jest już wycięta pod windę. Czekamy aż rozpoczną się prace ziemne. Będziemy dokumentować te prace na fotografii i opiszemy je po zakończeniu. Pozdrawiamy gorąco rodzice Pauli.

Autor: paulastellmach

https://paulastellmach.wordpress.com Przekaż 1% Pauli Stellmach z Częstochowy. Poznaj czym jest dziecięce porażenie mózgowe. Nie jest chorobą postępującą ani zaraźliwą a stanem spowodowanym przez uszkodzenie tych części mózgu, które są odpowiedzialne za właściwą kontrolę mięśni i całego ciała. Paralysis cerebralis infantium. Cerebral Palsy. MPDz.

Możliwość komentowania jest wyłączona.