Paula Stellmach

Przekaż 1% Pauli Stellmach z Częstochowy. Poznaj czym jest dziecięce porażenie mózgowe. Nie jest chorobą postępującą ani zaraźliwą a stanem spowodowanym przez uszkodzenie tych części mózgu, które są odpowiedzialne za właściwą kontrolę mięśni i całego ciała. Paralysis cerebralis infantium. Cerebral Palsy. MPDz.

Impreza na Dzień Dziecka

Wczoraj Paula z swoimi znajomymi „Centrum „ bawiła się w dyskotece DON Kichot. Było super. Paula była zachwycona i nie chciała wracać do domu. Zabawa zaczeła się od godziny 16 a skończyła się po 19. Bardzo miło było oglądać miny uśmiechniętych dzieci i ich opiekunów. Paula po godzinie tańców na wózku była mokra i musieli zmieniać jej bluzkę. Z córką był maż i moja siostra .Mąż stwierdził że będzie co roku chodził , tak dobrze się bawił a był pierwszy raz. Za jakiś czas opublikujemy zdjęcia i parę filmików z tej imprezki. Ogromnie dziękujemy właścicielowi dyskoteki i DJ Diablo za wszystko a zwłaszcza za traktowanie dzieci niepełnosprawnych. Link do zdjęć z tej imprezy.

Reklamy

Autor: paulastellmach

https://paulastellmach.wordpress.com Przekaż 1% Pauli Stellmach z Częstochowy. Poznaj czym jest dziecięce porażenie mózgowe. Nie jest chorobą postępującą ani zaraźliwą a stanem spowodowanym przez uszkodzenie tych części mózgu, które są odpowiedzialne za właściwą kontrolę mięśni i całego ciała. Paralysis cerebralis infantium. Cerebral Palsy. MPDz.

Możliwość komentowania jest wyłączona.