Paula Stellmach

Przekaż 1% Pauli Stellmach z Częstochowy. Poznaj czym jest dziecięce porażenie mózgowe. Nie jest chorobą postępującą ani zaraźliwą a stanem spowodowanym przez uszkodzenie tych części mózgu, które są odpowiedzialne za właściwą kontrolę mięśni i całego ciała. Paralysis cerebralis infantium. Cerebral Palsy. MPDz.

Projekt windy już gotowy

Dziś zaniosłam wszystkie dokumenty z windy do PFRON. Tam mają zostać zatwierdzone po czym ruszy budowa. W dokumentach złożonych był kosztorys, projekt, pozwolenie z urzędu miasta oraz inne dokumenty. Po zakończonych pracach wszystko opiszę oraz dołączę kopię dokumentów które musieliśmy przygotować. Może komuś z podobnym problemem pomoże nasz opis prac i dokumentów potrzebnych by wykonać windę balkonową.

Autor: paulastellmach

https://paulastellmach.wordpress.com Przekaż 1% Pauli Stellmach z Częstochowy. Poznaj czym jest dziecięce porażenie mózgowe. Nie jest chorobą postępującą ani zaraźliwą a stanem spowodowanym przez uszkodzenie tych części mózgu, które są odpowiedzialne za właściwą kontrolę mięśni i całego ciała. Paralysis cerebralis infantium. Cerebral Palsy. MPDz.

Możliwość komentowania jest wyłączona.