Paula Stellmach

Przekaż 1% Pauli Stellmach z Częstochowy. Poznaj czym jest dziecięce porażenie mózgowe. Nie jest chorobą postępującą ani zaraźliwą a stanem spowodowanym przez uszkodzenie tych części mózgu, które są odpowiedzialne za właściwą kontrolę mięśni i całego ciała. Paralysis cerebralis infantium. Cerebral Palsy. MPDz.

Remont rozpoczęty

Nie mamy teraz wcale wolnego czasu. Mąż do godz. 14 remontuje w nowym mieszkaniu ,oczywiście jak nie pracuje. O 14 odbiera Paulę i zajmuje się nią. Ja karmię Majkę co 3-4 godziny więc nie mam czasu na nic. Paula jest bardzo szczęśliwa że zamieszkamy na parterze. Do remontu jest wszystko :) , jesteśmy na etapie drapania starych tapet i usuwania płytek pamiętających lata 70. Paula bardzo chciała też tam popracować ale jak już widziała ten bałagan to nie nalega by pomagać mężowi. Zdjęcie0003 Zdjęcie0006 Zdjęcie0009

Autor: paulastellmach

https://paulastellmach.wordpress.com Przekaż 1% Pauli Stellmach z Częstochowy. Poznaj czym jest dziecięce porażenie mózgowe. Nie jest chorobą postępującą ani zaraźliwą a stanem spowodowanym przez uszkodzenie tych części mózgu, które są odpowiedzialne za właściwą kontrolę mięśni i całego ciała. Paralysis cerebralis infantium. Cerebral Palsy. MPDz.

Możliwość komentowania jest wyłączona.