Paula Stellmach

Przekaż 1% Pauli Stellmach z Częstochowy. Poznaj czym jest dziecięce porażenie mózgowe. Nie jest chorobą postępującą ani zaraźliwą a stanem spowodowanym przez uszkodzenie tych części mózgu, które są odpowiedzialne za właściwą kontrolę mięśni i całego ciała. Paralysis cerebralis infantium. Cerebral Palsy. MPDz.

Schodołaz naprawiony i klucze odebrane

Mąż od rana jeździł do różnych warsztatów ale nikt nie chciał się podjąć naprawy schodołaza. Sam go rozebrał wyczyścił szczotki w silniku i działa !! Zaoszczędziliśmy sporo pieniążków , czasu i sił. Dziś  odebraliśmy klucze z mieszkania czeka nas duży remont. Na ścianach są stare tapety a na podłodze stare wykładziny. Ogromnie się cieszymy z naszego M-3 zwłaszcza że to parter i za parę miesięcy będziemy mieć windę do balkonu. Wszelkie prace remontowe wykona mąż gdyż ma czas , dużo cierpliwości i z satysfakcją wykonuje tego typu zadania.

Autor: paulastellmach

https://paulastellmach.wordpress.com Przekaż 1% Pauli Stellmach z Częstochowy. Poznaj czym jest dziecięce porażenie mózgowe. Nie jest chorobą postępującą ani zaraźliwą a stanem spowodowanym przez uszkodzenie tych części mózgu, które są odpowiedzialne za właściwą kontrolę mięśni i całego ciała. Paralysis cerebralis infantium. Cerebral Palsy. MPDz.

Możliwość komentowania jest wyłączona.