Paula Stellmach

Przekaż 1% Pauli Stellmach z Częstochowy. Poznaj czym jest dziecięce porażenie mózgowe. Nie jest chorobą postępującą ani zaraźliwą a stanem spowodowanym przez uszkodzenie tych części mózgu, które są odpowiedzialne za właściwą kontrolę mięśni i całego ciała. Paralysis cerebralis infantium. Cerebral Palsy. MPDz.

Schodołaz się rozsypał jesteśmy załamani

Właśnie dziś przestał działać Pauli schodołaz kroczący. Jutro Paula do ośrodka musi być zniesiona na rękach z 4 piętra. Mąż będzie miał jutro ciężary do dźwigania. Daliśmy za niego 12 tyś. zł. służył nam z 6 lat. Nie ma w Częstochowie fachowców mogących go szybko naprawić. Mamy spory problem. W tym tygodniu mąż nie pracuje więc będzie jakoś nosić Paulę ale musimy go naprawić jak najszybciej by córka nie była uwięziona w czterech ścianach. Mieliśmy  3 lata temu już usterkę schodołaza. Paula wtedy dwa tyg. w domu siedziała. Proszę trzymać kciuki by mechanik który ostatnio nam go naprawił pracował jeszcze w tym warsztacie bo jego telefon nie odpowiada.

Reklamy

Autor: paulastellmach

https://paulastellmach.wordpress.com Przekaż 1% Pauli Stellmach z Częstochowy. Poznaj czym jest dziecięce porażenie mózgowe. Nie jest chorobą postępującą ani zaraźliwą a stanem spowodowanym przez uszkodzenie tych części mózgu, które są odpowiedzialne za właściwą kontrolę mięśni i całego ciała. Paralysis cerebralis infantium. Cerebral Palsy. MPDz.

Możliwość komentowania jest wyłączona.