Paula Stellmach

Przekaż 1% Pauli Stellmach z Częstochowy. Poznaj czym jest dziecięce porażenie mózgowe. Nie jest chorobą postępującą ani zaraźliwą a stanem spowodowanym przez uszkodzenie tych części mózgu, które są odpowiedzialne za właściwą kontrolę mięśni i całego ciała. Paralysis cerebralis infantium. Cerebral Palsy. MPDz.

Rekord Guinnessa w Częstochowie

Instalacja pomnika właśnie się rozpoczęła. Monument stanie w parku rzeźby sakralnej w Częstochowie. Pomnik papieża Jana Pawła II ma mieć 14 metrów wysokości. Według twórców, będzie to największa rzeźba papieża-Polaka na świecie. Zapraszamy wszystkich do parku miniatur sakralnych w Częstochowie na Złotej Górze. Byliśmy tam na otwarciu , park jest przyjazny dla osób niepełnosprawnych na wózkach oraz dla maluszków.

https://i1.wp.com/www.fakt.pl/m/Repozytorium.Obiekt.aspx/-580/-500/faktonline/635009502992667574.jpgpomnik papieża w Częstochowie

Autor zdjęć: Lech Roman, Źródło:Fakt.pl
Reklamy

Autor: paulastellmach

https://paulastellmach.wordpress.com Przekaż 1% Pauli Stellmach z Częstochowy. Poznaj czym jest dziecięce porażenie mózgowe. Nie jest chorobą postępującą ani zaraźliwą a stanem spowodowanym przez uszkodzenie tych części mózgu, które są odpowiedzialne za właściwą kontrolę mięśni i całego ciała. Paralysis cerebralis infantium. Cerebral Palsy. MPDz.

Możliwość komentowania jest wyłączona.