Paula Stellmach

Przekaż 1% Pauli Stellmach z Częstochowy. Poznaj czym jest dziecięce porażenie mózgowe. Nie jest chorobą postępującą ani zaraźliwą a stanem spowodowanym przez uszkodzenie tych części mózgu, które są odpowiedzialne za właściwą kontrolę mięśni i całego ciała. Paralysis cerebralis infantium. Cerebral Palsy. MPDz.

Nasza zima zła

Mamy już dość zimy!!! Za oknem z 20 cm.  śniegu mróz i ponuro a przecież jest kwiecień.  Paula tęskni już za wyjściem na spacer czy za piknikiem na łonie natury. W zimie nie wychodzimy ponieważ osoba siedząca bardziej odczuwa chłód i zimno. Poza tym Paula ma okropne zmiany nastroju jak co miesiąc u pań, ale potęguje je jeszcze okropna aura za oknem.  Jutro idę do lekarza prowadzącego,  wstępnie mam mieć cesarskie cięcie w przyszłym tygodniu.  Mój brzuch waży chyba tonę, ale już blisko rozwiązania i tym się pocieszamy. Siostra Pauli chyba będzie piłkarzem bo nie przestaje kopać. Dużo ciepła życzymy czytającym Paulusi bloga oraz zdrówka i nie gasnącego uśmiechu.

1% dla Pauli Stellmach

Autor: paulastellmach

https://paulastellmach.wordpress.com Przekaż 1% Pauli Stellmach z Częstochowy. Poznaj czym jest dziecięce porażenie mózgowe. Nie jest chorobą postępującą ani zaraźliwą a stanem spowodowanym przez uszkodzenie tych części mózgu, które są odpowiedzialne za właściwą kontrolę mięśni i całego ciała. Paralysis cerebralis infantium. Cerebral Palsy. MPDz.

Możliwość komentowania jest wyłączona.