Paula Stellmach

Przekaż 1% Pauli Stellmach z Częstochowy. Poznaj czym jest dziecięce porażenie mózgowe. Nie jest chorobą postępującą ani zaraźliwą a stanem spowodowanym przez uszkodzenie tych części mózgu, które są odpowiedzialne za właściwą kontrolę mięśni i całego ciała. Paralysis cerebralis infantium. Cerebral Palsy. MPDz.

Zajączek tuż tuż.

Życzymy wszystkim zdrowych spokojnych i gorących świąt Wielkiej Nocy. By te parę dni świątecznych pozwoliły nabrać sił fizycznych i duchowych na jakiś czas.

Święta spędzamy w Częstochowie z dziadkami, niestety mąż w niedzielę pracuje. W poniedziałek mamy już obiecane lanie wodą, może śniegiem bo za oknem biało :) . Siostra Pauli, Julia domaga się już wyjścia na świat poprzez kopanie od środka, aż brzuch podskakuje. Pozostało jeszcze 12 dni do porodu. Niestety ze względu na mój stan wszystkie czynności związane z Paulą tj. ubieranie , przebieranie , karmienie , wożenie do ośrodka itp. wykonuje rodzina mąż, siostra i moja mama. Paula nie może doczekać się Julki i my również.

Jeszcze raz życzymy wesołych świąt i bardzo mokrego dyngusa w poniedziałek.

Autor: paulastellmach

https://paulastellmach.wordpress.com Przekaż 1% Pauli Stellmach z Częstochowy. Poznaj czym jest dziecięce porażenie mózgowe. Nie jest chorobą postępującą ani zaraźliwą a stanem spowodowanym przez uszkodzenie tych części mózgu, które są odpowiedzialne za właściwą kontrolę mięśni i całego ciała. Paralysis cerebralis infantium. Cerebral Palsy. MPDz.

Możliwość komentowania jest wyłączona.