Paula Stellmach

Przekaż 1% Pauli Stellmach z Częstochowy. Poznaj czym jest dziecięce porażenie mózgowe. Nie jest chorobą postępującą ani zaraźliwą a stanem spowodowanym przez uszkodzenie tych części mózgu, które są odpowiedzialne za właściwą kontrolę mięśni i całego ciała. Paralysis cerebralis infantium. Cerebral Palsy. MPDz.

Oszuści zbierają na niepełnosprawne dzieci

Wiemy już o dwóch przypadkach że złodzieje przeprowadzali zbiórkę na leczenie i rehabilitację naszej Pauli. Wśród znajomych też mamy parę takich przypadków. Ludzie zarabiający na czyimś cierpieniu i chorobie nie maję w sobie żadnej moralności.

W zeszłym roku oszust pokazał nam wszystko łącznie z dowodem osobistym a zbierał na dziewczynkę z Pauli ośrodka. Po paru miesiącach jak zapytałam matkę o tę zbiórkę,  okazało się że zbierający był oszustem.  Najlepiej poprosić  o nr. tel. do rodzica niepełnosprawnego dziecka lub pomóc w inny sposób nie do puszki. Rzadko rodzice zbierają na mieście na własne dzieci, po prostu nie ma na to czasu. Nasza Paula potrzebuje pomocy 24-godz na dobę więc nie ma kiedy zorganizować takich zbiórek.

Proszę o rozwagę dając obcej osobie gotówkę na szczytny cel jakim jest pomoc potrzebującym.

 

Autor: paulastellmach

https://paulastellmach.wordpress.com Przekaż 1% Pauli Stellmach z Częstochowy. Poznaj czym jest dziecięce porażenie mózgowe. Nie jest chorobą postępującą ani zaraźliwą a stanem spowodowanym przez uszkodzenie tych części mózgu, które są odpowiedzialne za właściwą kontrolę mięśni i całego ciała. Paralysis cerebralis infantium. Cerebral Palsy. MPDz.

Możliwość komentowania jest wyłączona.