Paula Stellmach

Przekaż 1% Pauli Stellmach z Częstochowy. Poznaj czym jest dziecięce porażenie mózgowe. Nie jest chorobą postępującą ani zaraźliwą a stanem spowodowanym przez uszkodzenie tych części mózgu, które są odpowiedzialne za właściwą kontrolę mięśni i całego ciała. Paralysis cerebralis infantium. Cerebral Palsy. MPDz.

Nici z podjazdu będzie winda.

Jesteśmy po  rozmowie z Panem Prezesem naszej spółdzielni. Niestety podjazdu nie da się w tym miejscu wykonać ale dostaliśmy propozycję wykonania windy przez spółdzielnię. Winda ta nie zajmuje dużo miejsca a całkowity koszt wykonania pokryłaby spółdzielnia tj.fundament,chodnik,drzwi,balustrada, itp. Podjazd musiałby mieć dwa „półpiętra ” i byłby zbyt długi. Wynika to z ukształtowania terenu przed balkonem.  Pomysł z windą nam się podoba i musimy jeszcze szczegółowo wszystko ustalić z wykonawcami.

Mieszkanie zaczynamy remontować od 1 maja i w wrześniu chcemy już tam zamieszkać. Prace remontowe wykona mąż ponieważ jest budowlańcem samoukiem :) . Paula się bardzo cieszy że skończą się problemy z wychodzeniem z domu. Dotychczas każde wyjście było wyprawą zwłaszcza zejście i wejście na czwarte piętro.

Polecamy przekazanie 1 procenta naszej córeczce:

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000037904

W rubryce „Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%” podaj:
2565 Stellmach Paula

Za pomoc i wsparcie z całego serca dziękujemy.

Autor: paulastellmach

https://paulastellmach.wordpress.com Przekaż 1% Pauli Stellmach z Częstochowy. Poznaj czym jest dziecięce porażenie mózgowe. Nie jest chorobą postępującą ani zaraźliwą a stanem spowodowanym przez uszkodzenie tych części mózgu, które są odpowiedzialne za właściwą kontrolę mięśni i całego ciała. Paralysis cerebralis infantium. Cerebral Palsy. MPDz.

Możliwość komentowania jest wyłączona.