Paula Stellmach

Przekaż 1% Pauli Stellmach z Częstochowy. Poznaj czym jest dziecięce porażenie mózgowe. Nie jest chorobą postępującą ani zaraźliwą a stanem spowodowanym przez uszkodzenie tych części mózgu, które są odpowiedzialne za właściwą kontrolę mięśni i całego ciała. Paralysis cerebralis infantium. Cerebral Palsy. MPDz.

Wesołe wieczory

1%

1%

Paula od paru dni ma super humor śmiejemy się wieczorami do utraty tchu. W przyszłym tygodniu mamy spotkanie z prezesem spółdzielni w sprawie budowy podjazdu. Mamy duże nadzieje co do tego spotkania. Wczoraj  odebraliśmy wyniki badań Pauli (krew ,mocz ,kał) wyszły idealnie. Obawialiśmy się tych wyników ponieważ Paula miała problemy z jelitami. Wystarczyła zmiana chleba w diecie. Paula z swą alergią pokarmową ma bardzo mały wybór produktów do spożywania. Z mięs je tylko królicze oraz dwa razy w tygodniu indycze, jajka oczywiście jedynie przepiórcze. Jeśli zje choć odrobinę białka , białego pieczywa,ryb, mięs kopytnych to bardzo cierpi. Bóle brzucha, wysypka, zaczerwieniona broda. Musimy bardzo uważać na Pauli dietę stąd jej dobre wyniki nawet lekarz się zdziwił. Przed nami dwa dni wolnego więc ładujemy akumulatory czego i czytającym  życzymy.

Autor: paulastellmach

https://paulastellmach.wordpress.com Przekaż 1% Pauli Stellmach z Częstochowy. Poznaj czym jest dziecięce porażenie mózgowe. Nie jest chorobą postępującą ani zaraźliwą a stanem spowodowanym przez uszkodzenie tych części mózgu, które są odpowiedzialne za właściwą kontrolę mięśni i całego ciała. Paralysis cerebralis infantium. Cerebral Palsy. MPDz.

Możliwość komentowania jest wyłączona.